Solomons, Organic Chemistry 13T Ed.
Solomons, Organic Chemistry 13T Ed.
Solomons, Organic Chemistry 13T Ed.

Solomons, Organic Chemistry 13T Ed.

Fiyat : $46.78

  • Kitaplar, şifre ile birlikte satılan kitaplar ,direkt şifre veya elektronik kitap erişim kodları satışlarında değişim iade yapılamamaktadır. 
  • Bu üründen aynı sepette yalnızca 1 (bir) adet sipariş verilebilir.

 


'   Authors : T.W. Graham Solomons, Craig B. Fryhle, Scott A. Snyder 
   ISBN13 : 9781292215006
   Edition : 13th edition
   Binding : Paperback
   Pages : 1143
   Publisher : John Wiley
   Publis Date : 2022
   Languange : English
 

Organik kimya, 13. sürüm tüm önemli organik kimyasal konseptlerinin kapsamlı ama erişilebilir, yapı ve reaktif arasındaki ilişkiye sahip bir tedavi sağlar. Metin defteri, tipik organik kimyasal metin kitabında kaplanan tüm konseptleri içerir, ancak özne kadar becerileri geliştirme seçeneği ile benzersizdir. Sayısız el faaliyetleri ve gerçek dünya örnekleri, öğrencilerin hem "why" hem de organik kimyasalın altında "nasıl" anlayışına yardımcı olmak için metin olmadan entegre edilmiştir.

Bu uluslararası adaptasyon, tüm kurs malzemelerinin geliştirilmiş sunumuyla yeni ve güncellenmiş içerik sunar. Covid-19 için bağışıklık tepkisi ve vacsines gibi intermoleküler güçlerin ilişkisi dahil olmak üzere birçok yerde yeni malzeme sunar, nefes alma kimyası (karbon anhidras), ne kadar konjugasyon ve kompleksasyon loganların rengini etkiler ve biyolojik olarak derecelendirilebilir polimerlerin nasıl kullanıldığını stabilize vaccinve farmasötikaller. İçerik, kimyasal işlemlerin akım anlayışını yansıtmak için revized ve uzun süreli mekanizmaların geliştirilmiş depictions depictions. Bu sürüm kitabın pedagojik gücü üzerine ek çalışılmış ve sonlandırma sorunları ve yeni problemler içeren "Chemical Consultant Needed" başlıklı bir set ile birlikte tasarlanmıştır. Birincil kimyasal literatürden çekin ve öğrencilere daha kompleks, çok fonksiyonlu yapılar ve anahtar dönüşümlerinin yer aldığı alanlarla çalışma deneyimi verin.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR