Elements of Chemical Reaction Engineering 4th Ed.
Elements of Chemical Reaction Engineering 4th Ed.

Elements of Chemical Reaction Engineering 4th Ed.

Fiyat : $37.77

  • Kitaplar, şifre ile birlikte satılan kitaplar ,direkt şifre veya elektronik kitap erişim kodları satışlarında değişim iade yapılamamaktadır. 

  • Bu üründen aynı sepette yalnızca 1 (bir) adet sipariş verilebilir.

 


'   Authors :   H. Fogler
   ISBN13 : 9781292416663
   Edition : 6th edition
   Binding : Paperback
   Pages : 1078
   Publisher : ‎ Pearson
   Publis Date : 2022
   Languange : English

Güncellenmiş İçerik ve Daha Aktif Öğrenme ile Kimyasal Reaksiyon Mühendisliği Sorun Çözümü İçin Kesin Kılavuz

Onlarca yıldır H. Scott Fogler'ın Kimyasal Reaksiyon Mühendisliği Elemanları dünyanın en baskın kimyasal reaksiyon mühendisliği metni olmuştur. Bu Altıncı Baskı ve entegre Web sitesi her zamankinden daha ilgi çekici aktif bir öğrenme deneyimi sunar. Wolfram, Python, POLYMATH ve MATLAB'da kaydırıcılar ve etkileşimli örnekler kullanan öğrenciler, gerçekçi simülasyon deneyleri yaparak reaksiyonları ve reaktörleri keşfedebilirler.

Bugünün öğrencileri için yazan Fogler bilgilere anında erişim sağlar, dışarıdan gelen detayları önler ve teoriyi pratiğe bağlarken yeni sorunlar sunar. Fakülte kurslarını esnek bir şekilde tanımlayabilir, güncellenmiş bölümler, sorunlar ve çeşitli zorluk seviyelerinde kapsamlı Profesyonel Referans Rafı web içeriğini çizebilir.

Kitap, lisans öğrencilerini kimyasal reaksiyon kinetiğini ve fiziğini kimyasal reaktörlerin tasarımına uygulamaya hazırlar. Ve dört gelişmiş bölüm etkinlik faktörleri de dahil olmak üzere yüksek düzeydeki konuları ele alır. Alanın kimyasal reaktör güvenliğine artan vurgusunu desteklemek için her bölüm artık pratik bir güvenlik dersi ile sona eriyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR