DUYURU


Değerli Mensuplarımız,


Bakım çalışmaları sebebi ile 28, 29 ve 30 Ekim 2020 tarihlerinde ODTÜDEN web sitesi,  https://www.odtuden.com.tr/, erişime kapalı olacaktır.


ODTÜDEN Dükkânı 28 Ekim 2020 Çarşamba günü saat 09.00 - 12.00 ve 30 Ekim 2020 Cuma günü 09.00-17.00 saatleri arasında sosyal mesafe kuralları çerçevesinde hizmet vermeye devam edecektir.


Saygılarımızla bilgilerinize sunarız.Dear All,


ODTÜDEN website https://www.odtuden.com.tr/ will not be accessible on 28, 29, and 30 October 2020 due to the maintenance work.


ODTÜDEN Store is open for walk-ins with social distancing on Wednesday, October 28, 2020, at 09.00 - 12.00 and on Friday, October 30, 2020, at 09.00-17.00.


Best regards,


ODTÜDEN Books, Gifts & Coffee Store


ODTÜ hazırlık kitaplarının satışının yapıldığı universitealisveris.com web sitesi ile ODTÜDEN ve odtuden.com.tr'nin hiçbir bir bağlantısı yoktur.


2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi ders kitabı satışları odtuden.com.tr üzerinden "@metu.edu.tr" uzantılı mail adresleri ile üye olan ODTÜ Öğrencilerine %10 indirimli olarak yapılacaktır. Kampüs mağazasından satın almak isteyenler için 12-30 Ekim 2020 tarihleri arasında hafta içi mesai saatleri içerisinde (09.00-17.00) ODTÜDEN Dükkânı Covid-19 tedbirlerine uygun olarak sadece kitap satışı için açık ancak dolaşıma kapalı olacaktır.Satın almış olduğunuz ürünlere ilişkin iade ve değişim talepleriniz 30 Ekim tarihinden sonra işleme alınabilecektir.


Ancak mesafeli satış sözleşmesinde de belirtildiği gibi "kitaplar, şifre ile birlikte satılan kitaplar ile direkt şifre satışlarında" değişim veya iade işlemi yapılmayacaktır.


Teknik destek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.


Üye olmak için tıklayın

card image

KİTAPLIK

KİTAPLIK

ODTÜ’de okutulan ders kitapları ile birlikte yardımcı kaynakları, İngilizce ve Türkçe çocuk kitaplarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Daha Fazlası Buraya Tıklayın

card image

KIRTASİYE

KIRTASİYE

Çeşitli kalem, defter vb. seçenekleri bulabileceğiniz bu kategoride okulda ve ofislerinizde de sizinleyiz.

Daha Fazlası Buraya Tıklayın

card image

ÇANTALAR VE KILIFLAR

ÇANTALAR VE KILIFLAR

Her çeşit kombininizi tamamlayacak spor çantası, sırt ve laptop çantası, kol çantası gibi birçok ürün çeşidini bu kategoride bulabilirsiniz.

Daha Fazlası Buraya Tıklayın

card image

İÇECEK GRUBU

İÇECEK GRUBU

Sıcak ve soğuk içecekleriniz için sunduğumuz bu kategoride hem mutfağınızda hem de yanınızda bulundurabileceğiniz termos, porselen kupa, sürahi gibi birçok ürünü satın alabilirsiniz.

Daha Fazlası Buraya Tıklayın

card image

GİYİM

GİYİM

En sevilen kategorimiz olan “giyim” kategorisinde soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak hoodieleri, sıcak yaz günlerinde üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz t-shirtleri, bahar sezonlarında gardırobunuzda kurtarıcı olacak sweatshirtler ve yelekler gibi ürünleri bulabilirsiniz.

Daha Fazlası Buraya Tıklayın

card image

AKSESUAR

AKSESUAR

Anahtarlık, cüzdan, rozet, kravat vb. ürünleri bulabileceğiniz bu kategoriden satın alacağınız bir ürünle, ODTÜ’den bir anıyı sizinle birlikte her yere götürebilirsiniz.

Daha Fazlası Buraya Tıklayın

card image

ÇOCUKLARA ÖZEL

ÇOCUKLARA ÖZEL

Doğuştan ODTÜ’lü ve geleceğin ODTÜ’lüsü olanlar için sweatshirt, t-shirt, oyuncak vb. ürünleri bulabileceğiniz gibi yeni doğanlar için olan ürünleri de bu kategoride bulabilirsiniz.

Daha Fazlası Buraya Tıklayın

card image

MEZUNLAR İÇİN

MEZUNLAR İÇİN

Mezuniyetinizin 10, 20, 30, 40, 45, 50 ve 55’nici yılları için adınıza düzenlenen madalyanızı; mezuniyetten hemen sonra kampüs giriş çıkışınızı kolaylaştıracak minyatür diplomayı ve Mezunlar Günü için cüppe seçeneklerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Daha Fazlası Buraya Tıklayın

SEVİLEN ÜRÜNLER

YENİ GELENLER